M&S Kavárna

V naší kavárně pro vás máme připravenou nejen skvělou kávu a další teplé nápoje, ale také výtečné dorty, muffiny, typicky britské scones a mnohé další dobroty. V kavárně prodejny na Václavském náměstí navíc můžete vyzkoušet delikátní hotová jídla, jako je fish & chips, lasagne, kuřecí kari a výběr polévek. Další kavárny „to go“ najdete v prodejnách NC Fénix a DBK.

50% sleva na mrkvový dort při nákupu horkého nápoje

Obrázek je pouze ilustrativní. Sleva 50 % se vztahuje pouze na pekárenské produkty. Nabídka platí od 31. 5. do 4. 7. 2018 v naší kavárně na Václavském náměstí č. 36.

Najděte svou nejbližší prodejnu

NOVÁ CENA - PEČENÁ PLNĚNÁ BRAMBORA SE ZELENINOVOU PŘÍLOHOU

Nyní u nás najdete pečenou plněnou bramboru se zeleninovou přílohou za novou cenu. S máslem za 49 Kč, se sýrem čedar za 65 Kč, s vajíčkovou pomazánkou za 65 Kč, s pečenými fazolemi za 75 Kč a s tuňákem a kukuřicí za 75 Kč. Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 31. 5. do 4. 7. 2018 v naší kavárně na Václavském náměstí č. 36.

Najděte svou nejbližší prodejnu

50% sleva na čokoládový, citronóvý, borůvkový nebo piškotový muffin při nákupu horkého nápoje

Obrázek je pouze ilustrativní. Sleva 50 % se vztahuje pouze na pekárenské produkty. Nabídka platí od 3. 5. do 30. 5. 2018 v našich kavárnách na Václavském náměstí č. 36, DBK a Galerie Fénix.

Najděte svou nejbližší prodejnu

Café „to go“

Najdete v prodejně NC Fénix, DBK a na Václavském náměstí č. 36.

Najděte svou nejbližší prodejnu

M&S Café

Kavárnu najdete v horním patře prodejny na Václavském náměstí č. 36.

Prohlédněte si menu