Informace o nakupování v prodejnách M&S

Vážení zákazníci,

v tuto chvíli je možné objednání s vyzvednutím zdarma do pražských prodejen Václavské náměstí č.36 a Westfield Chodov. V těchto prodejnách můžete objednávky i vrátit.


Další možností je objednání až k Vám domů. V rámci standardního doručení nabízíme dopravu zdarma při objednávkách v hodnotě 1500 Kč a více.


Všechny objednávky, které ještě neopustily Spojené království, byly změněny na fakturační adresu. Veškeré objednávky, které již dorazily do České republiky budou doručeny do zvolené prodejny, aby si je zákazníci mohli vyzvednout před uzavřením prodejny ve čtvrtek večer.


V pátek dne 15. 1. dojde k přesunutí nevyzvednutých objednávek z pražských prodejen DBK, Fénix a Nový Smíchov do pražské prodejny Westfield Chodov. Zákazníci o tomto budou kontaktováni e-shop týmem.


Pokud si přejete zboží vrátit a nemáte jednu z výše uvedených prodejen (Václavské náměstí a Westfield Chodov) ve své blízkosti, doporučujeme Vám vyčkat jakmile otevřeme i další prodejny. Lhůta pro vrácení je z tohoto důvodu prodloužena na 90 dní.