Toto nejsou jen tak ledajaké burgery…

Toto jsou M&S burgery. Ať už máte v bulce rádi vymazlené hovězí, křupavé kuře či chutnou vegetariánskou variantu, u nás si vyberete.

Favorit s plnou výbavou

Jsou burgery a pak nejlepší M&S burger. Co ho dělá tak vyjímečným? Inu, strávili jsme celý rok pilováním receptu a hledáním ideálního poměru mezi třemi druhy masa a špetkou morku pro vyváženou chuť a šťavnatou texturu.

Letos přichází verze s plnou výbavou, ke které jsme ještě přidali přeliv ze směsi vyzrálých čedarů, horčice, nakládaných okurek a rajčatové omáčky. Doporučujeme podávat v nadýchané a přesto pevné M&S cibulové bulce s křupavým salátkem, s plátky rajčete a burger omáčkou pro nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Křupavý kuřecí burger

Na letní hody plné amerických chutí se skvěle hodí burgery s naším jižanským smaženým kuřetem. Maso pochazí z britských kuřat z vybraných chovů, které dobře známe a plně důvěřujeme jejich kvalitě. Jediné, co přidáváme, je do zlatova propečená, křupavá strouhanka.

Podávejte v opečené housce s naším pikantním coleslawem a hrstí křupavého salátu a docílíte pochoutky, která je přímo stvořená pro konzumaci za horkých letních dnů – stačí přidat chlazené pivo!

Vegetariánská varianta plná chutí

Burger bez masa ještě neznamená, že musíte dělat kompromisy ohledně chuti! Náš oblíbený Plant Kitchen karbanátek se skládá ze směsi mleté sóji a zeleninové spojky pro tu největší šťavnatost. A pokud jej ještě k tomu připravíte na grilu, dostane lahodnou až zauzenou příchuť.

Pak už stačí jen přidat náš Plant Kitchen vegetariánský coleslaw, plátky rajčete, křupavý salát a lžíci rajčatové omáčky. Jestliže očekáváte větší společnost, naše Plant Kitchen květákové nugetky a domácí hranolky budou ideálním doplňkem!

Trochu přiložíme…

Žádný burger není kompletní bez chutných přísad. Ať ten svůj máte rádi jakkoliv – s okurkou nebo bez, s kečupem nebo se speciální omáčkou – v M&S máme vše, co potřebujete, aby ten váš byl perfektní.

Například majonézu s česnekem či citronovou šťávou, ostřejší variantu s papričkami piri piri, pikantní barbecue omáčku a naší novou burger omáčku.


Objednat online