Silvestrovský stůl plný nevšedních chuťovek od FoodMILLBlog


K Silvestrovským slavnostem nebo k novoročním setkání s rodinou a přáteli patří hlavně pohoda a radost, ale i spousta kvalitního jídla a pití, které si dopřáváme.

Beru v potaz, že nikdo nechce trávit své drahocenné volno v kuchyni a vařit půl dne. Proto jsem pro Vás připravil několik malých rychlých čerstvých a jednoduchých receptů, které si můžete prostřednictvím výtečných produktů M&S připravit.

Vybral jsem pro Vás i dva druhy velice kvalitního šumivého vína, které můžete ochutnat. Určitě nebude chybět champagnské CHAMPAGNE OUDINOT cuvee brut a druhé je španělská růžová CAVA, Rosado Brut, Heretat El Padruell.


Lososový tatarák s mangem

Kombinací čerstvého lososa a sladkého manga ve spojení s kapary vzniká chuť, kterou si zaručeně oblíbíte.

Prohlédnout celý recept


Tuňákový tatarák s praženými pistáciemi a limetkovou majonézou

Kombinací čerstvého lososa a sladkého manga ve spojení s kapary vzniká chuť, kterou si zaručeně oblíbíte.

Prohlédnout celý recept


Hovězí tatarák se sušenými rajčaty a granátovým jablkem

Hovězí tatarák zná každý a každý z nás má rád ověřenou českou klasiku. Ovšem tento tatarák je víc “fusion”, vzájemně kombinuje prvky rozdílných kulinářských tradic, přičemž výsledek nelze jednoznačně zařadit ani do jedné z kuchyní. Zkuste své kamarády překvapit jinou “fusion” chutí a zariskujte se mnou.

Prohlédnout celý recept


Salát s grilovanými krevetami a grilovanou zeleninou

Tento recept je pro všechny milovníky pestré zeleniny a restovaných krevet, pro milovníky barev a čerstvých chutí, a především pro milovníky salátů.

Prohlédnout celý recept


Krekry a sušenky s krevetovým cottage a slávkami & Hovězí a cizrnové koule se sicilskou majonézou

Finger food neboli “party snack” či “kanapky” je více příležitostný styl moderního pohoštění, který lidé milují pro svou nevšednost. Můžete ukázat svou tvůrčí food představivost a mile překvapit Vaše hosty a rodinu. Já si pro Vás připravil dva lehké ale naprosto okouzlující finger foody, které nejen dobře vypadají, ale skvěle chutnají.

Prohlédnout celý recept


Celé je to velká hračka. Pokud máte doma řadu kvalitních a nevšedních produktů z řad M&S, tak jste mistrem jakékoliv nevšední události.

Užijte si a vychutnejte si party snack s dobře vychlazenými šumivými víny jako je Oudinot Champagne a Cava Rosado Brut a nezapomeňte na sladké jahody! 🙂

Přeji Vám dobrou chuť!


Článek pro vás zpracoval Milan Juřica.


Fotografie nafotilo Crea Studio.


MAKING OF: