Akční nabídky

V našem oddělení potravin pro Vás máme připravenou celou řadu akčních nabídek. Nakupujte delikátní potraviny prémiové kvality za skvělé ceny.

VŮNĚ ORIENTU!

S věrnostní kartou M&S 25% SLEVA na 3 kusy vybraných indických, mexických a orientálních produktů

Bez věrnostní karty M&S 15% SLEVA na 2 kusy

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 24. 9. do 27. 10. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

2 KS S 20% SLEVOU - KONZERVOVANÉ POLÉVKY

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 24.9. do 21. 10. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

SLEVA 20 % PŘI KOUPI 2 KS VYBRANÝCH DŽUSŮ

Zakupte 2 kusy vybraných džusů s 20% slevou.

Nabídka platí od 24. 9. do 21. 10. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA PŘI NÁKUPU SENDVIČE A MALÉHO NÁPOJE

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do vyprodání zásob v oddělení čerstvých potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

VÍNO MĚSÍCE

Od 24. 9. do 21. 10. 2020 naše vybraná vína pořídíte za akční cenu. Tento měsíc pořídíte Pichi Richi Shiraz, Mandeville Pinot Noir, Gold Label Merlot, Gold Label Cabernet Sauvignon, Bordeaux Sauvignon Blanc, Verdicchio, V. P. Jard France Sauvignon a Gold Label Sauvignon Blancza 149,90 Kč. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu