Akční nabídky

V našem oddělení potravin pro Vás máme připravenou celou řadu akčních nabídek. Nakupujte delikátní potraviny prémiové kvality za skvělé ceny.

20% SLEVA NA VYBRANÉ PŘÍSADY NA GRILOVÁNÍ

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 11. 5. do 26. 8. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

2 KS S 20% SLEVOU - KOŘENÍ

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do 26. 8. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA NA PIVA, CIDERY A MÍCHANÉ NÁPOJE PŘI KOUPI 2 KS

Nabídka platí od 28. 5. do 26. 8. 2020 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA PŘI NÁKUPU SENDVIČE A MALÉHO NÁPOJE

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do vyprodání zásob v oddělení čerstvých potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

VÍNO MĚSÍCE

Od 23. 7. do 26. 8. 2020 naše vybraná vína pořídíte za akční cenu. Tento měsíc pořídíte Rossi di Puglia, Reggiano Roso, La Fortezza Vermentino a Bianco Vino Da Tavola za 109,90 Kč, Montepulciano a Grillo Sicilia za 149,90 Kč a Valpolicella Single Est a Firuli Grave Sauvignon Blanc za 189 Kč. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu