Akční nabídky

V našem oddělení potravin pro Vás máme připravenou celou řadu akčních nabídek. Nakupujte delikátní potraviny prémiové kvality za skvělé ceny.

20% SLEVA PŘI KOUPI 2 KS BURGERŮ

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do 31. 7. 2019 v oddělení čerstvých potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA PŘI KOUPI 2 KS PIV A CIDERŮ

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 30. 5. do 28. 8. 2019 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA NA VYBRANÉ ZMRZLINY

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do 28. 8. 2019 v oddělení mražených potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA PŘI NÁKUPU SENDVIČE A MALÉHO NÁPOJE

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do vyprodání zásob v oddělení čerstvých potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

VÍNO MĚSÍCE

Od 27. 6. do 24. 7. naše vybraná vína pořídíte za akční cenu. Tento měsíc pořídíte Haut Bellegrade, Mandeville Pinot Noir, Coteaux Varois En Provance, Le Froglet Rose, Gold Label Chardonnay, Mandeville Viognier za 149,90 Kč, Prosecco 209 Kč, Cotes Du Rhone Villages za 219 Kč a White Burgundy za 259 Kč. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu