Akční nabídky

V našem oddělení potravin pro Vás máme připravenou celou řadu akčních nabídek. Nakupujte delikátní potraviny prémiové kvality za skvělé ceny.

2 KS POLÉVEK S 20% SLEVOU

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 28. 2. do 3. 4. 2019 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA NA VYBRANÉ MÁSLOVÉ SUŠENKY

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 28. 2. do 20. 3. 2019 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA NA VYBRANÉ PEČICÍ PRODUKTY

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí od 28. 2. do 22. 4. 2019 v oddělení potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

20% SLEVA PŘI NÁKUPU SENDVIČE A MALÉHO NÁPOJE

Obrázek je pouze ilustrativní. Nabídka platí do vyprodání zásob v oddělení čerstvých potravin na označené produkty a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou. Více informací v našich prodejnách.

Najděte svou nejbližší prodejnu

VÍNO MĚSÍCE

Od 28. 2. do 3. 4. naše vybraná vína pořídíte za akční cenu. Tento měsíc pořídíte Burra Brook Merlot, Burra Brook Shiraz, Burra Brook Chardonnay a Burra Brook Sauv. Blanc za 149,90 Kč. Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit. Více informací v našich prodejnách. Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Najděte svou nejbližší prodejnu